Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Yeni Görev Yerlerine Atanan Cumhuriyet Başsavcılarımıza Veda Töreni Düzenlendi
03.07.2024

2 Temmuz 2024 Salı günü saat 15.30’da Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Erdal Şenol, Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Orhan Sağlam ve Çatalca Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Sayın Yunus Tunç’a veda töreni düzenlendi.

Atrium alanında düzenlenen törene Adalet Komisyonu Başkanı Hazar Turan Alim, Cumhuriyet başsavcı vekilleri, hâkimler, Cumhuriyet savcıları ve tüm adliye personeli katıldı.

Bakırköy Adliyesinden bir hatıra olmasına adına kendilerine plaket ve hediye takdim edildi. Ardından tören alanında iyi dilek temennilerinde bulunuldu ve çiçek takdim edildi. Vedalaşma töreninin ardından araçlarına kadar eşlik edildi.  

Kendilerine Adliyemizdeki görev süreleri boyunca adalet hizmetlerinin adil ve tarafsız bir şekilde yürütülmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaları sebebiyle tüm yargı mensupları ve adliye personeli olarak Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sayın Erdal Şenol, Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sayın Orhan Sağlam ve Çatalca Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sayın Yunus Tunç’a şükranlarımızı sunuyor, yeni görev yerlerinde başarılarının devamını diliyoruz.

Adres

Osmaniye Mah. İsmail Erez Bulvarı No: 14 P.K. 34144 Bakırköy / İstanbul

Telefon

Santral: 0212 414 54 00

Faks: 0212) 543 01 59 (Muhabere)

E-Posta

bakirkoycbsisaretadalet.gov.tr