Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili iken Emekliye Ayrılan Sayın Ekrem Aydıner’e Veda Töreni Düzenlendi
01.07.2024

Adliyemiz Atrium alanında 28 Haziran 2024 Cuma günü saat 11.30’da Bakırköy Adliyesi Cumhuriyet Başsavcı Vekili iken emekliye ayrılan Sayın Ekrem Aydıner’e veda töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Gümüş, Adalet Komisyonu Başkanı Hazar Turan Alim, Cumhuriyet başsavcı vekilleri, hâkimler, Cumhuriyet savcıları ve tüm Adliye personeli katıldı.

Sayın Hüseyin Gümüş Sayın Ekrem Aydıner'i: " Biz kendisini nezaketi, zarafeti ve yönetim anlayışı, olumlu insani özellikleri ile gördük, tanıdık, çalıştık; bu özellikleri nedeniyle hepimizin gönlünde çok özel ve önemli bir yeri var." sözleriyle uğurladı.

Emekli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Ekrem Aydıner de veda konuşmasında genç meslektaşlarından iki şeye dikkat etmelerini istirham etti ve tavsiyede bulundu: empati kurmak ve değerli insan olmaya çalışmak. "Bakırköy Adliyesi on beşinci tayin yerim ve burada çok güzel dostluklar oluşturdum. Bunları unutmak mümkün değil" diyerek sözlerini sonlandırdı.

Veda konuşmalarının ardından Bakırköy Adliyesinden hatıra olması adına kendilerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Hüseyin Gümüş tarafından plaket, Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Hazar Turan Alim tarafından hediye takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından kendisine aracına kadar eşlik edildi. Çiçeği verilirken karşılıklı iyi dilek temennilerinde bulunuldu ve program sona erdi.

Adres

Osmaniye Mah. İsmail Erez Bulvarı No: 14 P.K. 34144 Bakırköy / İstanbul

Telefon

Santral: 0212 414 54 00

Faks: 0212) 543 01 59 (Muhabere)

E-Posta

bakirkoycbsisaretadalet.gov.tr