Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un Adliyemizi Ziyaretleri.
24.06.2024

01.12.2023 Cuma günü Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç, beraberindeki heyet ile birlikte Adliyemizi ziyaret ettiler. Ziyarete Şehidimizin Babası Hakkı Kiraz, Hâkimler ve Savcılar Kurulu Başkan Vekili Mehmet Akif Ekinci, Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Daire Başkanı Halil Koç, Bakan Yardımcıları Akın Gürlek, Hasan Yılmaz, Niyazi Acar, Ramazan Can, Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreteri Atila Öztürk, Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Akın, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım ve Personel Genel Müdürü Turan Kuloğlu eşlik ettiler.

Sayın Adalet Bakanımız ve beraberindeki heyet Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Gümüş, Adalet Komisyonu Başkanı Hazar Turan Alim ve Başsavcı Vekilleri tarafından Adliye girişinde karşılandı. Adliye personelimizin alkışları eşliğinde adliyemize gelen Sayın Bakanımız, Atrium alanında karşılamada hazır bulunan hâkim-savcı adayları ile de tek tek tokalaştılar.

Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç, beraberindeki heyet ile Cumhuriyet Başsavcımız ve Adalet Komisyonu Başkanımızı makamında ziyaret ettiler. Cumhuriyet Başsavcımız Hüseyin Gümüş tarafından Sayın Bakanımıza ziyaret anısı olarak hediye ve plaket takdim edildi. Ardından toplantı salonunda Cumhuriyet başsavcı vekilleri ile toplantı yapıldı. Toplantı sonrası Adalet Komisyonu Başkanı Hazar Turan Alim tarafından Sayın Bakanımıza ziyaret anısı olarak hediye takdim edildi.

Ziyaretlerin ardından Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından yapılan Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Kütüphanesi’nin açılışını yapmak üzere Sayın Bakanımız beraberindeki heyet ile birlikte tören alanına geçtiler.
 

Adres

Osmaniye Mah. İsmail Erez Bulvarı No: 14 P.K. 34144 Bakırköy / İstanbul

Telefon

Santral: 0212 414 54 00

Faks: 0212) 543 01 59 (Muhabere)

E-Posta

bakirkoycbsisaretadalet.gov.tr