BAŞAKŞEHİR 2. ETAP LOJMANLARI

Başakşehir İlçesinde yer almakta olan bu lojmanların mülkiyeti Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfına aittir. Bu bölgede toplam 40 adet lojman bulunmaktadır. Yaklaşık kullanım alanı 105 m² olup 3+1 dir. Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Bu bölgede ulaşım İETT ile sağlanabildiği gibi Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden Başakşehir bölgesine Servis hizmeti verilmektedir. Başakşehir Devlet Hastenesi ve Özel Başakşehir Tıp Merkezi bu bölgedeki sağlık kuruluşlarıdır. Şair Erdem Beyazıt İlköğretim, Cahit Zarifoğlu İlköğretim ve Nurettin Topçu İlköğretim okulu ise bu bölgedeki çevre okullardır.

Başakşehir 2. Etap Lojmanları

BAŞAKŞEHİR 4. ETAP LOJMANLARI

Başakşehir İlçesinde yer almakta olan bu lojmanların mülkiyeti İşyurtları Kurumuna aittir. Bu bölgede toplam 48 adet lojman bulunmaktadır. Yaklaşık 135 m² olup 3+1 dir. Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Bu bölgede ulaşım İETT ile sağlanabildiği gibi Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden Başakşehir bölgesine Servis hizmeti verilmektedir. Başakşehir Devlet Hastenesi ve Özel Başakşehir Tıp Merkezi bu bölgedeki sağlık kuruluşlarıdır. Çınar Koleji, Ensar Koleji, Fatih Koleji ve Başakşehir Lisesi bu bölgenin çevre okullarıdır.

Başakşehir 4. Etap Lojmanları

BAŞAKŞEHİR 5. ETAP ORTAKÖY LOJMANLARI

Başakşehir İlçesi Ortaköy Sitesinde yer almakta olan bu lojmanlar C-11, C-12, C-13 ve C-19 Blokta yer almakta olup toplam 172 adettir. Mülkiyeti Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfına aittir. Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden bu lojmanların yer aldığı Başakşehir bölgesine Servis hizmeti bulunmaktadır. Bu bölgeye ulaşım İETT ile sağlanabildiği gibi bölgeye yaklaşık 300 m mesafede olan metro çalışmaları halen devam etmektedir. Başakşehir Devlet Hastenesi ve Özel Başakşehir Tıp Merkezi bu bölgedeki sağlık kuruluşlarıdır. Çınar Koleji, Ensar Koleji, Fatih Koleji, Başakşehir Lisesi, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim bu bölgedeki çevre okullardır. Ayrıca Belediye Spor Tesislerine yaklaşık 400 m mesafededir.

Ortaköy Lojmanları

BAŞAKŞEHİR MİSSTANBUL LOJMANLARI

Başakşehir İlçesinde yer almakta olan bu lojmanlar 2009 yılında faaliyete geçmiş olup, İstanbul Avrupa Yakasındaki en yeni lojmanlardır. Mülkiyeti Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfına aittir. Bu bölgede Sayın Hakim ve Cumhuriyet Savcılarınca kullanılmakta olan toplam 182 adet lojman bulunmaktadır. Kilerli ve kilersiz olmak üzere iki daire tipi bulunmakta olup kilerli daireler yaklaşık 100m² (3+1), kilersiz daireler ise yaklaşık 95 m² (3+1) dir. Site içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu bulunduğu gibi birçok sosyal aktiviteye de imkan sağlamaktadır. Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Bakırköy ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden bu lojmanların yer aldığı Başakşehir bölgesine Servis hizmeti bulunmaktadır. Başakşehir Devlet Hastenesi ve Özel Başakşehir Tıp Merkezi bu bölgedeki sağlık kuruluşlarıdır. Çınar Koleji, Ensar Koleji, Fatih Koleji ve Başakşehir Lisesi ise bu bölgenin çevre okullarıdır.

Misstanbul Lojmanları

HIZLI İLETİŞİM

    TEL: 0212 414 54 00

    FAKS: 0212 543 01 59

    İsmail Erez Bulvarı, Osmaniye Mahallesi, P.K: 34144,  Bakırköy / İSTANBUL

  • Harita İçin Tıklayınız
Bakırköy Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. →WebMaster: Mesut YILDIRIM.←