ATAKÖY 5. KISIM E2-7 BLOK LOJMANLARI

Mülkiyeti Hazineye ait olan Ataköy 5. Kısım E-2/7 Blok lojmanları Bakırköy İlçesinde yer almaktadır. Toplam 98 adet daire bulunmakta olup; Bloktaki dairelerin geneli 3+1 olup yaklaşık 115 m² civarındadır. Giriş katlar ise 2+1 olup yaklaşık 75 m² civarındadır. Binanın E kapısı girişinde bulunan daireler ise 2+1 olup (80 ile 98 arası daireler) deprem güçlendirmesi nedeniyle bu dairelerde küçülme meydana gelmiş olup yaklaşık 75 m² civarındadır. Söz konusu bu lojmanlar gayet merkezi konumda olup Bakırköy Adliyesine 4 km, İstanbul (Çağlayan) Adliyesine uzaklığı ise yaklaşık 20 km’ dir. Ayrıca bu lojmanların önünde yer almakta olan otobüs durağından Bakırköy üzerinden Taksim seferi yapan İETT otobüsleri geçmektedir. Atatürk Hava Limanına taksi ile 10 dakika mesafededir. Ayrıca Bakırköy Adliyesi ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden bu bölgeye servis hizmeti bulunmaktadır. Ataköy 5. Kısım E-2/7 Blok lojmanlarının hemen yanında Baymar Sağlık Ocağı yer almakta olup, Dr. Sadik Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem, Dünya Göz Hastanelerine de gayet yakın konumdadır. Ataköy İlköğretim Okulu, Emlak Kredi Bankası İlköğretim Okulu, Ataköy Lisesi, Cumhuriyet Lisesi bu bölgedeki çevre okullar olup; Bakırköy Spor Tesislerine de yürüme mesafesindedir. Ayrıca birçok alış veriş merkezine çok yakın konumdadır.

Ataköy 5. Kısım E2-7 Blok

ATAKÖY 7.8. KISIM LOJMANLARI

Bakırköy ilçesinde yer alan ve mülkiyeti Hazineye ait olan Ataköy 7.8. Kısım Lojmanları bu bölgede bulunan münferit bloklardaki dairelerdir. Bu bölgede toplam 30 adet daire bulunmaktadır. Bu bölgede bulunan blokların tamamı Sayın Hakim ve Cumhuriyet Savcısı lojmanı olmayıp çoğunluğu giriş ve üst kat olan münferit dairelerdir. Bu bölgede ki lojmanlar 2+1 olup yaklaşık 100 m² civarındadır. Bu lojmanlar merkezi konumda olup Bakırköy Adliyesine 4 km, İstanbul (Çağlayan) Adliyesine uzaklığı ise yaklaşık 20 km’ dir. Ayrıca bu lojmanlar her türlü ulaşım imkanına sahip olduğu gibi metro (Aksaray – Havalimanı Hattı) ve metrobüs (Beylikdüzü – Kadıköy hattı) hattına yürüyerek 10 - 15 dk. mesafededir. Atatürk Hava Limanına ise taksi ile 10 dakika mesafededir. Ayrıca Bakırköy Adliyesi ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden bu bölgeye servis hizmeti bulunmaktadır. Dr. Sadik Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem, Dünya Göz Hastaneleri gibi birçok sağlık kuruluşuna de gayet yakın konumdadır. Yine Ataköy İlköğretim Okulu, Emlak Kredi Bankası İlköğretim Okulu, Ataköy Lisesi, Cumhuriyet Lisesi, Medeni Berk Lisesi bu bölgedeki çevre okullar olup; Bakırköy Spor Tesisleri, Emlak Bankası Spor Tesisleri, Sinan Erdem Spor Salonu ve Atrium gibi birçok alış-veriş ve yaşam merkezine yürüme mesafesindedir.

Ataköy 7-8 Kısım Lojmanları

ATAKÖY 9. KISIM LOJMANLARI

Bakırköy ilçesinde yer alan bu lojmanlar B-19 (23…….39 nolu daireler), B-22, B-23, B-24 ve B-25 blokta yer almakta olup; B-19 Blok (23………39 nolu daireler) mülkiyeti Hazineye ait olup, diğer blokların ise mülkiyeti Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfına aittir ve tamamı Sayın Hakim ve Cumhuriyet Savcısı lojmanı olarak kullanılmaktadır. Ataköy 9. Kısım da toplam 256 adet lojman bulunmaktadır. Bu lojmanlar 2+1 olup yaklaşık 110 m² civarındadır. Bu lojmanlar gayet merkezi konumda olup Bakırköy Adliyesine 4 km, İstanbul (Çağlayan) Adliyesine uzaklığı ise yaklaşık 20 km’ dir. Ayrıca bu lojmanlar her türlü ulaşım imkanına sahip olduğu gibi metro (Aksaray – Havalimanı Hattı) ve metrobüs (Beylikdüzü – Kadıköy hattı) hattına yürüyerek 5 dk. mesafededir. Atatürk Hava Limanına ise taksi ile 10 dakika mesafededir. Bakırköy Adliyesi ve İstanbul (Çağlayan) Adliyesinden bu bölgeye servis hizmeti bulunmaktadır. Dr. Sadik Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem, Dünya Göz Hastaneleri gibi birçok sağlık kuruluşuna da gayet yakın konumdadır.. Yine Ataköy İlköğretim Okulu, Emlak Kredi Bankası İlköğretim Okulu, Ataköy Lisesi, Cumhuriyet Lisesi, Medeni Berk Lisesi bu bölgedeki çevre okullar olup; Bakırköy Spor Tesisleri, Emlak Bankası Spor Tesisleri, Sinan Erdem Spor Salonu ve Atrium gibi birçok alış-veriş ve yaşam merkezine yürüme mesafesindedir.

Ataköy 9. Kısım Lojmanları

HIZLI İLETİŞİM

    TEL: 0212 414 54 00

    FAKS: 0212 543 01 59

    İsmail Erez Bulvarı, Osmaniye Mahallesi, P.K: 34144,  Bakırköy / İSTANBUL

  • Harita İçin Tıklayınız
Bakırköy Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. →WebMaster: Mesut YILDIRIM.←